Arabic AR English EN French FR German DE Turkish TR

Blog

Zeytinyağı Faydalı Mı?

by in Zeytinyağı 12 Temmuz 2021

Zeytinyağının Sağlığa Faydası Varmıdır? Zeytinyağı İnsanı Gençleştirir mi? Zeytinyağı Kansorajen Madde Barındırır mı? Zeytinyağı Algı Piyasasının Bir Parçası mı?

Tüm Merak Edilenler ve Daha Fazlası Yazının Devamında!

 

Zeytinyağının içeriği hakkında çok sayıda makale yazılıyor ve paylaşılıyor ve bu devam ediyor. Çünkü böyle büyük bir hazineyi herkes bilgisi dahilinde anlatmaya çalışıyor. Bizde bilgimizin yettiğince farklı bir bakış açısı sunarak sizlere bazı anekdot’lar paylaşacağız. sonuna kadar okuyup değerlendirirseniz bazı noktaları aydınlatabiliriz.

Son zamanlarda bazı yazılan köşe yazılarında zeytinyağının toksidite’si hakkında sağlığı kötü olarak etkileyebilecek zeytinyağının değerini düşürebilecek karalamalar yayılmaya başlandı. Buna açıklama getirmek gerekirse zeytinyağı yapısı gereği bozulmayan kararlı bir yapıdadır. bekleme süresinin artmasıyla peroksit ve bazı duyusal değerleri değişime uğrayabilir. Fakat bu bozulduğunu sağlık için tehdit olduğunu göstermez. Değer değişimi zeytinyağının kalitesini etkiler sadece etkisinden bir şey kaybetmez.

Zeytinyağı zenginliği çok derin olduğu için üzerinde araştırmalar günümüzde’de yapılmakta her geçen zamanda zeytinyağının başka bir faydasını öğreniyoruz. Buda heyecanımızı arttırıyor.

Alhan Ailesi Olarak Biz; Ürünlerimizi hazırlarken bu heyecanı bu aşkı hep tazeleyip kaliteden ödün vermeden sizlerle paylaşıyoruz.

”Yazımızı bilerek kısa tuttuk az ve öz anlatmaya çalıştık sizin yorumlarınızla bu yazı daha da şekillenecektir. Eminim. Bu yazıyı okuyup BURAYI tıklayan tüm misafirlerimize ailemizin değerini paylaşmak isteriz. Sağlıcakla Mutlulukla”

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Sepet